Metatron
http://metatron.anatolianrock.com
Universitedeyiz.org
 
 Ana Sayfa
 Grup Hakkında
 Grup Elemanları
 Demolarımız
 Videolarımız
 Fotoğraf Albümü
 Forum
 Linkler
 Bize Ulaşın
 
 
1 - 2 İleri>>
Cevapla
cobhctr

Metatron - Untouched By Fear

http://www.vimeo.com/10895385

http://www.youtube.com/watch?v=sijwfpfQh7Q

(cobhctr tarafından 15 Nisan 2010 11:12 ÖÖ tarihinde degiştirildi.)

Bu mesajın yazıldığı tarih : 13 Nisan 2010 7:18 ÖÖ
Bu mesaj rahatsız edici
 
cobhctr

Grup elemanlarının durumları yüzünden fazla bir araya gelemediğimiz için demo sayımızı arttıramadık henüz ama yakında bir demo gelecek
Bu mesajın yazıldığı tarih : 9 Nisan 2010 8:39 ÖÖ
Bu mesaj rahatsız edici
 
sacred_key

cidden sağlam grupsunuz kodesrock tavsyesyle dnledm sizi ve  uzun zmandır dnlmediğim bi tarzdı bu gayet başarlısınız ama demo sayınızı arttırmalısnız:))
Bu mesajın yazıldığı tarih : 11 Şubat 2010 11:57 ÖS
Bu mesaj rahatsız edici
 
Sirenian

Sağlam grup.. Başarılar;)
Bu mesajın yazıldığı tarih : 18 Mart 2009 3:42 ÖS
Bu mesaj rahatsız edici
 
ArtMENAJER

Selam Arkadaşlar.

Nazım ve Değerli Metatron ekibi sizlere bir sürpriz hazırladım umarım hoşunuza gider 12.08.2008 yani bugün saat 11:00 dan itibaren tüm metatron severleri ve grup üyelerini sitemize bekliyoruz.

http://www.adanarocktoplulugu.rockmekan.com
http://www.myspace.com/adanamuziktoplulugu


Sevgilerle

Hasan DÜZEN

Adana Rock Topluluğu
Adana Rap Topluluğu
Adana Müzik Topluluğu

Kurucu/Menajer/
Bu mesajın yazıldığı tarih : 12 Ağustos 2008 10:44 ÖÖ
Bu mesaj rahatsız edici
 
SNakEBitE

Yeni bir oluşum içindeki Metatrona başarılar. Sizi yeni kadronuzla yeni soundunuzla dinelmek ve izlemek için sabırsızlanıyoruz. Kayseriye hayırlı olsun Nazım yolunuz açık olsun
Bu mesajın yazıldığı tarih : 23 Haziran 2008 11:40 ÖS
Bu mesaj rahatsız edici
 
BloodOfEnki

: ) Efeciğim bunlar nasıl laflar böyle kırma bizi : ) Metatron seninle çalmaktan her zaman zevk aldı. Zaten malum grubu da anlaşmazlık falan yüzünden yeniden toparlamadık, herkes bir yana gidiyor biliyorsun, asıl Metatron sana bir teşekkür borçlu o kadar yoğun olduğun bir dönemde, elinden geleni yaptın, bizi kırmadın, bizimle çalıştın. Tabi ki ilk amacımız önce hayatlarımızı kurmak olmalı, kurtarmak olmalı sen de bu konuda gerekeni ve doğrusunu yaptın. Beraberce zevk aldık çalarken, güzel konserlere çıktık eğlendik önemli olan bu : )

Sınav heyecanı sardı demek : ) hadi bakalım. Başarılar diliyorum kardeşim, umarım istediğin sonucu elde edersin. Biz hala Kayseri’deyiz, birkaç güne görüşelim şöyle balkonda bir nargile sefası yapalım yine . )  
Bu mesajın yazıldığı tarih : 11 Haziran 2008 2:14 ÖS
Bu mesaj rahatsız edici
 
devrimci38

nazım şimdi alçak gönüllülük yapma iyisiniz işte:Pp
Bu mesajın yazıldığı tarih : 10 Haziran 2008 7:44 ÖS
Bu mesaj rahatsız edici
 
Darkie

hayırlı olsun laa

bu arada geçen sene çektirdiğim eziyetten dolayı özür dilerim :) ..farketmemişiz üstad.yaşlanmışız meğer..hayat derdine düşmemiz gerekmiş..dötümüzü kurtarma derdi sarmış..bütün bunlar arasında müzikte yapalım demişiz kıvıramamış..sağol tahammül gösterdiniz epey geçen sene..

bu arada beste de gayet güzel kadroda..tekrar hayırlı olsun.. :)

hee nazım dua et laa..sınava kaldı 3 hafta :)
Bu mesajın yazıldığı tarih : 10 Haziran 2008 4:35 ÖS
Bu mesaj rahatsız edici
 
BloodOfEnki

Hepinize ilginizden dolayı teşekkür ediyorum. Yalnız Metatron forumunda gruplar arası iyi-kötü, kıyas ya da mukayese konulu mesajlar görmek bizleri üzüyor. Ne Kayseri’nin ne de başka bir yerin en iyisi değiliz, herkesin kendine has bir müzik tarzı ve anlayışı vardır. Kendi nezdinde müzikal anlamda istediklerini elde etmiş grup, iyi bir gruptur, bunun en iyisi, en kötüsü olmaz. Metatron kurulduğu ilk günden bu yana müziğini iyi ya da kötü olmak için yapmadı, fikirlerini ve duygularını anlatabilmek için yaptı her zaman da böyle olacak bu, sizlerden de dileğimiz kendi sitemizde, kendi konumuz altında sadece Metatron’dan bahseden olumlu ya da olumsuz eleştiriler yazılmasıdır.

Her ikinize de çok büyük teşekkürler. Uzun zamandır destekçimizsiniz, takipçimizsiniz, sağolun. Yeni demo çalışmaları içindeyiz yoğun bir şekilde, canlı izlemek için, Ekim, Kasım ya da Aralık aylarından birinde Metatron’un Kayseri’de vereceği konserleri bekleyin. Ayrıca Its All Rock’ın da sonbaharda devam edeceğini belirtmek isterim.
Bu mesajın yazıldığı tarih : 10 Haziran 2008 1:13 ÖS
Bu mesaj rahatsız edici
 
Cevapla
1 - 2 İleri>>